Keçiören Beyaz Eşya Nakliyat

 Keçiören Nakliyat Tek Parça Eşya Taşımalarınız’da 7/24 Yanınız’da 

Gsm: 0552 469 90 96

Keçiören Beyaz eşya nakliyat hizmeti, bünyemiz tarafından tüm Ankara ilçelerine verilmektedir. Evler de kullanıla beyaz eşyalar çok pahalı olmakla beraber aynı zaman da hassas yapılara sahiptir. Taşıma sırasında yaşanacak sorunlar dolayı beyaz eşyaların bozulması veya zarar görmesi muhtemeldir. Keçiören nakliyat firmamız ise bu tür sorunların yaşanmaması için tüm beyaz eşyaları paketlemekttedir. Paketlenen ürünler nakliye battaniyeleri ile sarmalanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemleri daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Keçiören nakliyat firmamız, yükleme sırasında buzdolapların ve çamaşır makinelerinin zarar görmemesi adına gerekli önlemleri almaktadır. Örneğin buzdolapları dik bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Dolasıyla da gaz kaçağının yaşanması gibi sorunlar engellenmektedir. Keçiören beyaz eşya nakliyat servis ekipleri, montaj noktasında da destek sağlamaktadır.

Keçiören Beyaz Eşya Taşıma

Keçiören beyaz eşya taşıma firmamız kamyon ve kapalı kasa kamyonetler ile vermektedir. Tüm elektronik ürünler çok dikkatli bir şekilde binadan çıkarılmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri sırasında cihazların darbe alması söz konusu değildir. Keçiören beyaz eşya nakliyat servisi şehir dışı bölgeler için de taşımacılık desteği sunmaktadır. Ankara’dan Eskirşehir’e, Bolu’ya ve İstanbul’a sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız genel anlam da Keçiören nakliyat, şehir içi nakliye, evden eve taşıma ve asansörlü nakliye gibi hizmetler vermektedir. Tüm eşyalar anlaşmalı olduğumuz acenta şirketi üzerinden sigortalanmaktadır. Taşınan yüklerin zarar görmesi, deforme olması ve maddi zararlar yaşanması halin de sigorta devreye girmektedir. Keçiören beyaz eşya taşıma hizmetleri güvenli bir şekilde verilmektedir.

Keçiören Beyaz Eşya Nakliye Firmaları

Keçiören beyaz eşya nakliye hizmetini tek başına almak oldukça zordur. Çünkü taşıma şirketleri tek tük beyaz eşyalar için araç tahsis etmemektedir. Ancak firmamız tek bir buz dolabı için bile boş kamyon nakliye desteği sağlamaktadır. Paketleme işlemleri, kurulum, yükleme gibi işlemler ücretsiz bir şekilde yapılmalıdır. Keçiören beyaz eşya nakliye firmamız profesyonelliğe önem vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle fiyatlarımız makul bir düzeydedir. Yakın taşıma güzergahları için araç yakıt masrafları Keçiören nakliyat firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ankara içi tüm ilçelere asansörlü beyaz eşya, asansörlü ev ve ofis taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Keçiören beyaz eşya nakliye firmaları sayesinde müşterilerimizin tüm beyaz eşyaları sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Keçiören Beyaz Eşya Nakliyat Fiyatları

Keçiören nakliyat firmamız, memlekete gönderilecek olan beyaz eşyalar, mobilyalar, parça yükler için de nakliye hizmeti vermektedir. Taşıma fiyatlarımız hizmetten hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Keçiören beyaz eşya taşıma fiyatlarıı ise nakil güzergahı üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak firmamız şehir dışına gidecek olan elektronik eşyaları parça yük taşıma adı altında nakil etmektedir. Dolasıyla da taşıma maliyetlerii büyük ölçü de düşürülmektedir. Keçiören beyaz eşya nakliyat fiyatları hakkın da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için firmamız ile görüşebilirsiniz.