Ankara Keçiören Nakliyat 7/24 Bize Ulaşabilirisniz.

0552 469 90 96 Nolu numaralar’dan ulaşabilirisiniz.

Keçiören ikinci el eşya alanlar ve nakliye hizmeti profesyonel yöntemler ile verilmektedir. Keçiören nakliyat firmamız her türlü ikinci el eşyayı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca Ankara içi adreslere asansörlü ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıa gibi hizmetler 1 iş günü içerisin de gerçekleştirilmektedir.

Tüm eşyalar Ankara Keçiören nakliyat ekipleri tarafından özenle paketlenmektedir. Taşıma desteği almak isteyen müşterilerimiz  firma tercihi aşamasın da kararsız kalmaktadır. Çünkü her firmanın ücret politikası farklılık göstermektedir. Keçiören ikinci el eşya alanlar ve nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bir takım araştırmalar gerçekleştirmektedir. Firmamız ise her türlü eşyanın nakliyesi noktasında ekonomik bir destek sağlamaktadır.

Ankara Keçiören nakliyat şirketi satışa sunduğu eşyaların nakliyesini ücretsiz bi şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız aynı zaman da evden eve taşımacılık, Ankara şehirlerarası taşımacılık ve şehir içi parça eşya taşıma gibi hizmetler de vermektedir. Yine tüm eşyalar ekiplerimiz tarafından ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir.

Ankara Keçiören nakliyat fiyatları uygun olmakla beraber müşterilerimize özel indirimler de yapıılmaktadır. Kurumsal yük taşıma, ikinci  el eşya taşıma, şehir içi ofis taşıma gibi hizmetlere özel araçlar temin edilmektedir. Keçiören nakliyat şirketi, profesyonel bir hiizmet sunmaktadır. Tüm eşyalar hassasiyet  kuralları çerçevesin de nakil edilmektedir. Ayrıca talep edilen ilçelere özel ekspertiz hizmeti de verilmektedir.

 

Keçiören İkinci El Eşya Alım Satımı

Keçiören ikinci el eşya alım satımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Eviniz de iş yeriniz de kullanmadığınız her türlü eşya bünyemiz tarafından satın alınmaktadır. Ayrıca eşyalarınıza biçilen değer piyasa şartlarına göre daha yüksektir.

Keçiören ikinci el eşya alanlar ve nakliye hizmeti uygun fiyatlar ile verilmektedir. Satın alınan eşyaların tamamı aynı iş günü içerisin de teslim edilmektedir. Yine bu eşyalar için kurulum ve montaj hizmeti de verilmektedir.

Keçiören evden eve nakliyat şirketi, ikinci eşya satışı noktasında da des0tek sağlamaktadır. Ev eşyaları, mobilyalar, koltuk takımları ve beyaz eşyalar çok cuzi fiyatlar ile piyasa sürülmektedir. Ayrıca teslimat öncesin de tüm eşyalar kalite ve sağlamlık kontrolünden geçirilmektedir.

 

Keçiören İkinci El Eşya Fiyatları

Keçiören ikinci el eşya fiyatları üründen ürüne göre değişmektedir. Toplu eşyalar için yüzde 20’lik indirimler yapılmaktadır. Keçiören evden eve nakliyat firmamız bünyesinden alınan ikinci el eşyalar kırık, patlak, çatlak çıkması asla söz konusu değildir.

Firmamızın depoların da muhafaza edilen ikinci el eşyalar düzenli olarak temizlenmektedir. Ayrıca yatak, baza, koltuk gibi kumaş yüzeylerden oluşan eşyalar özel makineler ile temizlenmektedir.

Keçiören ikinci el eşya alanlar ve nakliye hizmeti veren firmamız ile görüşerek sizde istediğiniz eşyaları satabilir veya ihtiyaç duyduğunuz eşyaları temin edebilirsiniz. Ayrıca nakliye noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır.