• Atapark Mah 1299 Sokak 19/ A KEÇİÖREN – ANKARA

ARAÇLARIMIZ

 

Keçiören Nakliyat firmamız geniş araç filomuzla Şehir İçi Taşınmalarınız da Şehirlerarası Parça & komple ev eşyalarınızın taşınmanızı gerçekleştirmektedir.

Araçlarımız tam bir evden eve nakliyat hizmeti verebilmek için dizayn edilmiş olup 2000 yılından buyana bu sektörde öncü firmalar arasındadır.

Firmamız Ankara Keçiören Ev Taşıma araçlarımız rahatlıkla 3+1 ev ile 2+1 evler bu kamyonla rahat taşınmaktadır.  Eşyalarınız rahatlıkla tanışınacak şekilde iç dizayn yapılmış kamyonlarımız özel bölümlerden oluşmaktadir.

Eşyalarınız Evden Eve Aracına Nasıl Yerleştiriliyor?

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi ancak bu eşyaların doğru bir şekilde araca yerleştirilmesi ile alakalıdır. İşte bu nedenle eşyaların yapısal özelliklerine göre değerlendirme yapmak ve aracın kapasitesi doğrultusunda uygun bir yerleşim yapmak önemlidir. Bu hem nakliyat sürecinde hem de indirme-bindirme durumlarında olası darbelere karşı eşyaların en ufak bir şekilde zarar görmeden taşınabilmesi açısından önem teşkil etmektedir.

 

Ankara Keçiören Nakliyat olarak, nakliyat aracına doğru bir şekilde eşyaların yerlimi, firmamızın en hassas olduğu konulardan birisidir. Nitekim bu önemli bir konudur ve de mutlaka alanında uzman personelleri bu aşamada görevlendirmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin eşyaları güvenli bir şekilde, en ufak hasar almadan taşınabilmektedir. Geniş kapasite araç filomuz sayesinde, taşınması gereken eşyalarınızın sayısı ve yoğunluğu kadar özel nakliyat aracını sizlere Keçiören Evden Eve Nakliyat olarak sağlıyoruz ve bu sayede sadece tek seferde, tüm eşyalarınız yeni adresinize kadar ulaştırılıyor.

 

 

GALERİ