Keçiören Mobilya Montaj Elemanı Ve Nakliye Hizmeti

 Ankara Keçiören Nakliyat  7/24  Arıyabilirsiniz.

0552 469 90 96

Taşıma sürecinde yapılması gereken en önemli işlem, eşyaları dorğu bir şekilde sökülüp takılması gerektiğidir. Özellikle de mobilyaların ve beyaz eşyaların kurulumu çok önemlidir. Firmamız ise her türlü taşıma işlemi için Keçiören mobilya montajı elemanı ve nakliye hizmeti sunmaktadır.

Personellerimiz bu sektör de 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir. Eşya dolapları, kanepeler, yemek masaları ve diğer tüm ahşap malzemeler marangoz ustalarımız tarafından sökülüp takılmaktadır.

Keçiören mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Ayrıca firmamız rezidanslar, büyük şirketler, villalar için de montaj elemanı desteği sağlamaktadır. Elemanlarımız tüm işlemleri sıfır risk ve hata ile gerçekleştirmektedir.

Keçiören Mobilya Montaj Elemanı

 Bünyemiz de görev yapan Keçiören mobilya monyaj elemanları sayesinde nakil sürecin de sorun yaşanması engellenmektedir.İlk olarak söz konusu elemanlarımız tüm ahşap malzemelerinin sökümünü gerçekleştirmektedir. Daha snra sökülen parçalar naylonlar ile ambalajlanmaktadır.

Ayrıca mobilya parçalarının çizilip zarar görmemesi için yükleme ve boşaltma işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Keçiören mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti 1 iş günü içerisin de verilmektedir. Şirketimiz evden eve taşımacılık, parça yük taşıma, şehirlerarası ev taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ankara Keçiören nakliyat bünyesinde kamyon, panelvan, asansör gibi farklı araç modelleri yer almaktadır. Tüm eşyalar tek sefer de Ankara veya yurdun diğer illerine nakil edilmektedir. Keçiören nakliyat, taşıma ve depolamahizmetleri sigortalı bir şekilde verildiği için müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşma riski bulunmamaktadır.

 

Keçiören Nakliyat Ve Montaj Elemanı

 Keçiören nakliyat ve montaj elemanı desteği sunan firmamız aynı zaman da temizlik hizmeti de vermektedir. Yani firmamız ile anlaşan müşterilerimiz anahter teslim bir taşıma hizmeti almaktadır.

Ankara Keçiören nakliyat ekipleri dairelerin temizliğini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ardından montaj ekiplerimiz sökme, takma gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.

Keçiören mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti sistematik bir şekilde verilmektedir. Tüm işlemler sırayla yapılmaktadır. Taşıma, montaj ve temizlik sırasında eşyaların deforme olma riski mümkün değildir. Yataklar,  bazalar, kabin ve koltuk takımlarının montajı özel ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Keçiören evden eve nakliyat firmamız sayesinde taşıma sırasında müşterilerimiz hiçbir sorun ve maddi zarar ile karşılaşmamaktadır.

 

Keçiören Mobilya Montaj Elemanı Ve Nakliye Hizmeti

 Mobilyaların montajı, eşyaların nakliyesi ve temizlik işlemleri tek bir ücret üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu üç hizmeti de aynı anda almak isteyen müşterilerimize özel indirimler yapılmaktadır.

Keçiören mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti fiyatları daireden daireye göre değişmektedir.

Keçiören evden eve nakliyat fiyatları ise nakil güzergahına göre belirlenmektedir.

Ancak firmamız taşıma hizmetine ek olarak montaj desteği almak isteyen müşterilerimiz için kampanyalar düzenlemektedir.

Ankara Keçiören nakliyat fiyatlarını öğrenmek için firmamız ile görüşebilir ve ücretsiz eksper desteği alabilirsiniz.