Keçiören Merkezli nakliyat firması olsak da Yenimahalle evden eve nakliyat içinde hizmetimiz mevcuttur. Geniş araç filomuz sayesinde Ankara’nın her köşesinde ev taşıma hizmeti veriyoruz. Ankara ev taşıma için güvenebileceğiniz en tecrübeli firmalar arasında yerimizi çoktan aldık.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Sürecinde Neler Var ?

Evden eve nakliyat sürecinde sorunlar çıkmaması için ekspertiz hizmetine son derece önem veriyoruz. Palanlanan saat içinde sizi ziyaret edebiliriz ve ya ofisimize de gelebilirsiniz. Eşyaların tespiti,fiyatlandırma gibi tüm iş planlandıktan sonra taşıma işlemine başlıyoruz.

 

a) Eşyaların Toplanması

Evde ilk önce  toplanması gereken eşyalar toplanır. Ancak taşıma işlemi için toplamalı ve ya toplamasız anlaşma şartları önemlidir. Firmamız ile toplamalı anlaşmışsanız  ekibimiz küçük eşyalarınızı toplar. Aksi halde önceden küçük eşyalarınızı toplamış olmanız gerekir. Aksi halde ev için ambalajlama yapacak alan olmayabilir ve sorunlar çıkabilir.

b) Mobilya De Montaj

Eşyaların toplanmış olduğunu varsayarak mobilyaların ambalajlama için de montaj aşamasına geçmesi gerekir. Evde bulunan mobilyaların hepsi de monte edilir ve paketlenir. Yatak odası takımı,salon takımı ve ya genç odası takımları  de monte edilir. Koltukların sökülmesi gereken yerler var ise sökülür ve paketlenir. Ancak duvara monteli eşyaları söksek dahi  yeni evde  maalesef takamıyoruz. Gömme dolap da denilen özel yapım dolapları da ya ek ücret mukabilinde biz sökeriz yada siz kendiniz mobilyacıya söktürürsünüz.

Yeni evde ise de monte ettiğimiz ne var ise mobilya olarak hepsini yerli yerince takıyoruz. Ancak eski evde evinize sığan ve  yeni evde ebatı boyu kurtarmayan gardrop tarzı mobilyaların takma ve ya küçülteme tadilat gibi işlerinden biz sorumlu değiliz.

c) Beyaz Eşya De Montaj

Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız deneyimli eğitimli kadrosu sayesinde beyaz eşyaların montajlarını da  ustaca yapar. Beyaz eşya dan kastımız buzdolabı ,çamaşır makinesi ,bulaşık makinesi gibi eşyalardır. Televizyonu da  sökeriz ancak  montajı için uyducu gerekmektedir. Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz ustalarımıza yönlendirebiliriz. Klima sökme ve takma işlemin ide  ekstra ücret mukabilinde anlaşmalı ustalarımıza yaptırabiliriz.

Yenimahalle Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yüksek katlarda insan gücü ile eşya taşıma yerini Yenimahalle asansörlü evden eve nakliyat araçlarına bırakmıştır. 1 kat üzeri nakliyat işlerinde mutlaka asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Tabi bunun için ev konumu bu hizmet için uygun olmak zorundadır. Balkonlarınız da ve ya pencerelerinizde demir şebeke var ise taşıma günü ve ya bir gün öncesi bu demirleri kestirmekten siz sorumlusunuz.

Yenimahalle ev taşıma firmamızın anlaşmalı olduğu demir doğramacı ustalar mevcuttur.Dilerseniz bu konuda bizden destek alabilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar ?

Yenimahalle evden eve taşımacılık fiyatları her taşınma işine göre değişkenlik gösterir. Her evin taşıma ücreti aynı olması mümkün değildir. Kimi ev 2+1   kimi ev 3+1  dir bunların taşınacağı katlarda farklı olabilir.Ancak alt kısımda buluna fiyat tablosundan örnek Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 

Yenimahalle 2+1 Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü4500-6000 tl arası
Yenimahalle 3+1 Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü5000-7000 tl arası
Yenimahalle 4+1 Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü6000-8000 tl arası
Öğrenci Eşyası Taşıma FiyatıAsansörüz2500-3500 tl arası
Bekar Eşyası Taşıma FiyatıAsansörsüz2500-3500 tl arası
Villa Taşıma FiyatlarıAsansörlü8500-15000 tl arası

Yenimahalle Nakliyat Firmaları İletişim

Yenimahalle nakliyat firmaları iletişim numaramız 05524699096 olarak şu an günceldir. Ankara’da her semt ve ilçede verdiğimiz nakliye hizmetimiz Yenimahalle içinde aynı gün tamamlanmaktadır. En yakın Yenimahalle nakliyeciler bulmak sizin için önemlidir. Bu yüzden size en yakın şubemizden araç ve ekip gönderiyoruz.

Yenimahalle Küçük Nakliye İşleri

Yenimahalle evden eve nakliyat firması olarak küçük nakliye işleri de yapıyoruz. Bekar eşyası taşıma,öğrenci eşyası taşıma gibi işleri yapabilmek için küçük nakliye araçlarımızda mevcuttur.

Şehir içinde parça eşya taşıma işleri için mini nakliyat araçlarımız mevcuttur.Ucuz Yenimahalle nakliye için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Yenimahalle Kamyonet Nakliye

Yenimahalle kamyonet nakliye ile evden eve nakliyat işleri de yapmaktayız. Ankara’da bazı dar ve trafik yoğun bölgelerde küçük kamyonet nakliye araçları en ideal olanlarıdır. Kamyonet nakliye araçlarımız 2+1 tarzı evleri çok rahat taşıyabilecek kapasitededir.

Ayrıca daha az eşyalar için pikap nakliyat araçlarımız da mevcuttur. Bu araçlarımız ile parça taşıma ve 1+1 gibi evlerin taşınmasını uygun fiyatlara yapıyoruz.

Yenimahalle evden eve taşıma
Yenimahalle evden eve nakliyat
  1. Yenimahalle Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

    Yenimahalle nakliyat fiyatları oda sayısı ve kat yüksekliğine göre hesaplanır ?

  2. Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Kaç Elemanla Yapılır ?

    Standart evler için 4 eleman yeterli gelir. Ancak eşya durumuna göre bu sayı çoğalabilir.

  3. Yenimahalle En Yakın Nakliyeci Hangisi?

    Firmamız Yenimahalle nakliyeci olarak tüm semtlerde hizmet vermektedir.